УШТЕ ОВА МУ ФАЛЕШЕ НА ВМРО ДПМНЕ: МНОГУ ГЛАСАЧИ ОСТАНАА БЕЗ ПРАВО НА ГЛАС ЗАТОА ШТО ИНСИСТИРАА ДА ГЛАСААТ СО МАСКА СО ЗНАМЕТО НА ВЕРГИНА

Објавено на 15.07.2020 во 17:19:38 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет