КУРТОНОТ СЕ УТЕПА ОД ГЛУМЕЊЕ ДЕКА Е НЕУТРАЛЕН НОВИНАР, АМА НЕ ИЗДРЖА СРЦЕ ВМРОВСКО

Објавено на 15.07.2020 во 16:59:27 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет