ПОФАЛБИ ДО СНЕЖАНА ЛУПЕВСКА: МУ НАПРАВИ ТВ МАСАКАР НА МИЦКОВСКИ, ВАКВО ЧЕРЕЧЕЊЕ НЕ СМЕ ГЛЕДАЛЕ ОДАМНА!

Објавено на 14.07.2020 во 22:08:41 часот | Македонија

Многу чести ја критикуваме Лупевска на Мактел, ред е и да ја пофалиме.

Нејзиното интервју со Мицковски пред два дена беше вистинско тв ремек дело!

Буквално џигерот му го извади и го направи дроб сарма пред него на масата.

ПОКЛОН ДО ЗЕМЈА КОЛЕШКЕ!

Линк до интервјуто на следниот линк.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет