(ВИДЕО) ЛЕЛЕ НЕМОЈ НЕ МЕ РАДУЈ: СИТЕ КУРТОНИ НА ВМРО ДПМНЕ НА ГЛАС ПОЧНАА ДА ВРЕСКААТ ЗА КАНТОНИЗАЦИЈА И ФЕДЕРАЛИЗАЦИЈА, ТОА ЗНАЧИ ДЕКА ПОРАЗОТ НА ВМРО ДПМНЕ ЌЕ БИДЕ БРУТАЛЕН И ОВА Е ОПЕРАЦИЈА ЗА СПАС НА МИЦКОВСКИ И НЕГОВАТА ЕКИПА!!!

Објавено на 13.07.2020 во 15:31:01 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет