ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА РЕЖИМСКАТА ЕКСПЕРТУТКА, КАРАКАМИШЕВА: АКО ПОБЕДИ ВМРО ДПМНЕ, ТРЕБА СИТЕ СУДСКИ ПРОЦЕСИ ПРОТИВ ГРУЕВСКИ ДА СЕ ПОНИШАТ, ЧОВЕКОТ Е НЕВИН!!!

Објавено на 13.07.2020 во 14:56:18 часот | Македонија

- Судските процеси против Груевски се водеа со молскавична брзина (?!?!?!?!), без да му се даде право да се брани (?!?!?!?!?!), човекот е апсолутно невин! (?!?!?!?!) Сите тие судски процеси треба да се укинат ако дојде нова власт во ликот на ВМРО ДПМНЕ која ќе го врати правото и правдата во земјава! (?!?!?!?!)

Режимската верна ЕКСПЕРТУТКА, Тања Каракамишева навестува што не чека ако не дај боже ВМРО ДПМНЕ победи и формира влада, во земјава пак ќе се врати ЗВРЛЕ И ЈОВО ПРЕВАРА СУДСТВОТО!!!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет