НУКЛЕАРНА БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: ЛОГИКАТА МИ ВЕЛИ ДЕКА СДСМ ЌЕ ПОБЕДИ!

Објавено на 13.07.2020 во 12:30:38 часот | Македонија

- Во Хрватска и Србија победија властите, во време на Корона победува власта, плус на анкетите води СДСМ, ем ВМРО ДПМНЕ водеше чудна кампања речиси и да не ги споменуваше договорите со Грција и Бугарија. Според сето ова мене логиката ми вели дека СДСМ ќе победи што е страшно и поразително за Мицковски и ВМРО ДПМНЕ колку се некадарни!

Васко Ефтов во најновата емисија Во Центар.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет