(ВИДЕО) БОМБА НА ЛИДЕРОТ НА БОЈКОТИРАМ: СИНИША АЛЕКСОВСКИ НЕ ВРБУВАШЕ ДА ЗАСТАНЕМЕ ЗАД СИЉАНОВСКА КОГА ТАА СЕ КАНДИДИРАШЕ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ!

Објавено на 13.07.2020 во 12:16:20 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет