ЗАЕВ: Патриот е оној којшто носи повеќе пари кај својот народ

Објавено на 12.07.2020 во 11:12:56 часот | Македонија

На ред е да ги исполниме економските соништа, да имаме европска земја.

На 15 јули излезете и гласајте на безбедни избори, заокружете го бројот 3, за напредокот да продолжи уште повеќе и уште подобро.

#Можеме

 

 

loading...

 

Македонија

Свет