(ВИДЕО) СИЉАНОВСКА ПРЕД 3 ГОДИНИ ГО ОПРАВДА ПРЕТЕПУВАЊЕТО ДО СМРТ НА СЕЛА: Не убаво тоа што му се случи, ама си го бараше, претера со навредите кон Македонците!

Објавено на 06.07.2020 во 14:38:45 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Зборовите повеќе болат од куршумите и ударитем рекол Толстој. Не е убаво тоа што му се случи на Села во собранието, но претера со навредите кон Македонците и нашата историја.

Сиљановска во дебата на Макфакс во 2017-та година.

25-та минута од видеото:

 

 

loading...

 

Македонија

Свет