БОМБА НА ЈАНКО БАЧЕВ: АТЕНТАТОТ ВРЗ ГЛИГОРОВ ГО НАПРАВИ РУСКАТА ФСБ, ЕДЕН МЕСЕЦ ПРЕД ДА ПОТПИШЕМЕ ПАРТНЕРСТВО СО НАТО!

Објавено на 06.07.2020 во 00:24:49 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Еден месец пред Македонија да потпише партнерство за мир со НАТО, на Киро му прават атентат, најверојатно од ФСБ, руската тајна служба. Сите ние мислиме дека се Србите тие што го направија тоа, но можно е да се работи за руската.

Јанко Бачев во емисијата Во Центар.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет