ГОСПОДЕ БОЖЕ, ИСУСЕ ХРИСТЕ: МИЦКОВСКИ ВЕТУВА ДЕКА ЌЕ ЈА ВНЕСЕ ЗЕМЈАВА ВО НАТО?!

Објавено на 05.07.2020 во 20:16:08 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет