АНКЕТА НА УГЛЕДНАТА БРИМА ГАЛУП - СДСМ И БЕСА ЌЕ ПОБЕДАТ СО 6,2% НА ИЗБОРИТЕ!!!

Објавено на 05.07.2020 во 19:10:36 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

СДСМ му води на ВМРО со 4% а и БЕСА ќе освои 2 проценти па така СДСМ ќе победи на овие избори со 6% разлика.

Ова го вели угледната анкета на Брима Галуп.

Линк до анкетата, овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет