СРДЕЧЕН ПОЗДРАВ НА САШЕ ПОЛИТИКО СО ТИМЧО МУЦУНСКИ, ШТО БАРА ОВА ФИНО ДЕТЕ ВО МАФИЈАШКАТА ВМРО ДПМНЕ!?!?!

Објавено на 05.07.2020 во 15:43:59 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Срдечен и културен поздрав денеска со Тимчо Муцунски пред новиот штаб на ВМРО кај Соборен Храм каде за малце ми избега Сиљановска, прерано си заминала.

ВМРОВЦИТЕ останаа со зината уста од тој потег на Тимчо. Стварно бе, што бара ова фино дете во ВМРО ДПМНЕ, кој го заеба ова дете вака да залута во животот?!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет