Министерство за здравство: Бараме итна, брза и независна истрага од страна на надлежните институции за да се утврди точната состојба со маските со евентуално лажните сертификати

Објавено на 02.07.2020 во 16:45:50 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет