ХАХАХА, ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ ГО УБИ АПАСИЕВ: ЛЕВИЦА ЌЕ ВЛЕЗЕ СО 5 ПРАТЕНИКА ВО СОБРАНИЕ КОГА ЌЕ ГИ ПОКАНИ НЕКОЈ НА ПИВО ВО БИФЕТО КАКО ГОСТИ, ЈА ЌЕ ИМ СЕ ПРИДРУЖАМ

Објавено на 01.07.2020 во 20:08:10 часот | Македонија

*реклама ----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Сигурно Левица имаат пријатели од сегашните кандидати на СДСМ или ВМРО, па некој ќе ги покани на кафе или на пиво во бифето, така сите 5 ќе влезат во собранието ама само како гости на кратко.

Генерал Ангелов го отепа Апасиев на Канал 5.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет