ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЈА Е КАКО МАГИЈА: АМЕРИКАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД НОВИОТ ИЗГЛЕД НА ПОРТПАРОЛКАТА НА БЕЛАТА КУЌА, КЕЛИАН КОНВЕЈ

Објавено на 19.06.2020 во 21:35:52 часот | Свет

Вистинска трансформација направи портпаролката на Белата Куќа, Кејлиен Конвеј. Линк до целата сторија, овде.

 

 

loading...

 

Свет

Македонија