(ВИДЕО) СПАСОВСКИ ГИ ИСКАРА МИНИСТРИТЕ АНГЕЛОВСКА И БЕКТЕШИ: Друг пат да бидат повнимателни во односот кон новинарите на прес конференции!

Објавено на 22.05.2020 во 19:14:45 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет