ВЕНКО ФИЛИПЧЕ ДОБИ КОНКУРЕНЦИЈА ЗА ТИТУЛАТА ОМИЛЕН МИНИСТЕР ЗА ВРЕМЕ НА КРИЗАТА: Бујар Османи доброволно се пријавил да помага како лекар!

Објавено на 06.04.2020 во 22:33:13 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет