(ВИДЕО) НОВИНАРИТЕ СО БРУТАЛНИ ПРАШАЊА МУ ГО ЗАГОРЧИЈА ПРЕСОТ НА МИЦКОВСКИ СО СИЈАРТО: КАКО НЕ ВИ Е СРАМ ГРУЈО ДА ВИ ЈА ПРАВИ АГЕНДАТА, ОБВИНУВАТЕ ЗА ПОЛИТИКАНСТВО А ВИЕ СТЕ ГЛАВЕН ПОЛИТИКАНТ ВО КРИЗАВА!

Објавено на 06.04.2020 во 14:21:42 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет