АМЕРИКАНСКА АМБАСАДА ОБЈАВИ: ДОНАЦИЈА ОД 1 МИЛИОН ДОЛАРИ ВО ФОНДОТ ЗА КОРОНА НА ВЛАДАТА НА РСМ

Објавено на 06.04.2020 во 13:32:25 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет