НЕ МУ ИДЕ ПАМЕТ НА МИЦКОВСКИ: СЕ СЛИКАШЕ СО ГЛАВНИОТ ВИНОВНИК ЗА КРВАВИОТ 27-МИ АПРИЛ, ОСУДЕНИОТ ТЕРОРИСТ МИТКО ЧАВКОВ!!!

Објавено на 04.04.2020 во 23:36:33 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет