(ВИДЕО) Филипче: Вирусот нема да исчезне туку така, ова ќе заврши со вакцина и со колективен имунитет

Објавено на 03.04.2020 во 22:42:53 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет