ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: СЕ ЧУДАМ СО КАКВА ЛЕСНОТИЈА ЛИДЕР НА НАЈГОЛЕМА ОПОЗИЦИСКА ПАРТИЈА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА И КРЕИРА ПАНИКА И СТРАВ КАЈ НАРОДОТ?!?!

Објавено на 03.04.2020 во 21:49:47 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет