ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА КУМАНОВО СЕ ОБРАТИ ДО ГРАЃАНИТЕ: СМИРЕНО МОИ КУМАНОВЦИ, ЌЕ ЈА ПОБЕДИМЕ КОРОНАТА ЗАЕДНО!

Објавено на 03.04.2020 во 20:48:53 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет