(ВИДЕО) Заев на Канал 5: Ако се земаат пари од вториот пензиски фонд, се земаат пари директно од граѓаните, Мицкоски како инжинер нека праша за еконмија

Објавено на 02.04.2020 во 21:36:06 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет