(ВИДЕО) БОМБА НА СПАСОВСКИ: ЌЕ ДАДЕМЕ ПО 500 ЕВРА НА 250 000 ВРАБОТЕНИ ВО ПРИВАТЕН СЕКТОР!

Објавено на 02.04.2020 во 14:24:05 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет