(ВИДЕО) ШОКАНТНО ВИДЕО СЕ ПОЈАВИ НА ТВИТЕР КАДЕ ДВЕ МОМЧИЊА КРВНИЧКИ ТЕПААТ ДЕВОЈЧЕ ВО УЧИЛИШТЕ ВО ШТИПСКО

Објавено на 02.04.2020 во 11:01:11 часот | Македонија

Од видеото се слуша дека девојчето било бремено, а едниот од момчињата ја удира со клоци по стомакот и се заканува дека ќе ја убие.

Линк до ова страшно видео, овде.

Се појави на твитер уште едно видео каде многу појасно се гледаат лицата на тепачите но и на девојчето кое е брутално нападнато.

Линк до второто видео овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет