(ВИДЕО) ШОКАНТНО - И ПРЕМИЕРОТ НА БРИТАНИЈА, БОРИС ЏОНСОН ЗАБОЛЕЛ ОД КОРОНА: ДОБРО СУМ, ИМАМ БЛАГИ СИМПТОМИ!

Објавено на 27.03.2020 во 13:46:19 часот | Свет

 

 

loading...

 

Свет

Македонија