ФАРМАЦЕВТСКИТЕ ГИГАНТИ ВО ЦЕЛ СВЕТ БРЗААТ ДА НАПРАВАТ ВАКЦИНА ЗА КОРОНА, НАЈБЛИСКУ ДО ТОА СЕ ГЕРМАНСКИТЕ BioNTech И CureVac и АМЕРИКАНСКАТА Moderna

Објавено на 23.03.2020 во 10:33:27 часот | Свет

 

 

loading...

 

Свет

Македонија