(ВИДЕО) УРЕДНИКОТ НА ИНФОМАКС ПРОБА ДА ШИРИ ЛАЖНИ ВЕСТИ ЗА ВРЕМЕ НА ПРЕС НА ВЕНКО ФИЛИПЧЕ, ДОБИ ТАКОВ ЌОТЕК ОД ФИЛИПЧЕ ШТО ЕДНА НЕДЕЛА ТРЕБА ДА СЕ КРИЕ ВО КОЛИБАТА НА БАБА МУ!

Објавено на 19.03.2020 во 19:59:24 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет