(ВИДЕО) КУРТОН МЕДИСКАТА ФАЛАНГА НА ВМРО ДПМНЕ СЕ РАСПАДНА НА ПАРАМ ПАРЧЕ: ЕФТОВ И СОТИР КОСТОВ ОЧИ СИ ИЗВАДИЈА ЗА ТОА КОЈ Е ПОГОЛЕМ ПЛАТЕНИК НА ВМРО ДПМНЕ!

Објавено на 16.03.2020 во 15:55:10 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет