ХАХА, НЕ СЕ НИ СРАМАТ ДЕКА ГИ ФИНАНСИРА МАФИЈАТА; НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА, ВЧЕРА НА ПРОТЕСТОТ НА ВМРО ДПМНЕ БИЛА И СОПРУГАТА НА ОРЦЕ КАМЧЕВ, АНА КАМЧЕВА

Објавено на 27.02.2020 во 12:36:34 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет