БОТОВИТЕ НА ВМРО ДПМНЕ ПОБРЗАА ДА ГО ОБВИНАТ ПЕТРЕ ЗА ИСКОРНАТИТЕ КРОВОВИ НИЗ СКОПЈЕ!

Објавено на 27.02.2020 во 11:18:14 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет