(ВИДЕО) СКАНДАЛ НА КАНАЛ 5: ВОДИТЕЛКАТА ПРЕКИНА ЕМИСИЈА НА СРЕД ДЕБАТА - ИЗВИНЕТЕ ГАЗДАТА СЕ ЈАВИ РЕЧЕ ДА ГАСАМ СВЕТЛА!

Објавено на 27.02.2020 во 09:49:38 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет