ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СО ИЗЈАВА НА ДЕЦЕНИЈАТА: Кога ќе се вратиме на власт, ќе продолжиме да ги користиме придобивките од договорот од Преспа но ќе работиме и на негово ревидирање!

Објавено на 26.02.2020 во 14:35:56 часот | Македонија

- Ем ќе шибаме забрзано кон НАТО и ЕУ како придобивка од договорот од Преспа, ем ќе работиме да се ревидира договорот од Преспа за да ги намалиме штетите од истиот!

Илче Гебелс со изјава на деценијата! Со други зборови, Грците пијат нафта и ќе ги заебеме, иако 12 години кога ќе пробавме да го направиме тоа на крај они нас ни го начукаваа со се песак до балчак!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет