ШОКАНТНО: СИНОЌА СО МИЦКОВСКИ ВО ПРВИ РЕДОВИ МАРШИРАА И ДЕЛ ОД НАЈИСТАКНАТИТЕ ТЕПАЧИ ОД 27-МИ АПРИЛ!

Објавено на 26.02.2020 во 10:58:14 часот | Македонија

Синоќа со Мицковски освен криминалци поранешни функционери во први редови маршираа и дел од најистакнатите тепачи од 27-ми април!!!

Митко - Џачката од Охрид суспендиран, рекетар што тепаше на 27 во собрание го има на снимките , а беше вработен во единица алфа.

Ова му дава особено интересен ШМЕК на синоќешниот протест. Навистина оваа болумента ветува МНОГУ СВЕТЛА иднина за земјата!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет