(ВИДЕО) ЛОКВЕНЕЦ: ВМРО-ДПМНЕ се закопа, неуспешниот обид за конструкција со неовластени снимки покажува зошто мораше да се донесе Законот за јавно обвинителство

Објавено на 23.02.2020 во 13:49:24 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет