(ВИДЕО) Китанов: Мицкоски денеска се пофали дека програмата на ВМРО-ДПМНЕ ќе се фокусира на инфраструктура. Да се потсетиме какви патишта гради ВМРО-ДПМНЕ!

Објавено на 21.02.2020 во 20:26:17 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет