БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: Мене не ми е јасно зошто е Орце Камчев на слобода кога слушнавме како влијаел на судии, обвинители, сведоци?!?!

Објавено на 18.02.2020 во 21:42:21 часот | Македонија

- Слушнавме во разни снимки кои се појавија на интернет како Камчев влијаел на обвинители, судии, сведоци со разни кешови, закани итн итн и тој човек уште е на слобода иако е обвинет за даночна проневера од 13 милиони евра?!

Васко Ефтов во последната ВО ЦЕНТАР на Јутуб.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет