ДРАМА ВО СОБРАНИЕ: ПРАТЕНИЦИТЕ НА ВМРО ДПМНЕ ФИЗИЧКИ ГИ НАПАДНАА НЕЗАВИСНИТЕ ПРАТЕНИЦИ, НАСТАНА ТЕПАЧКА!!!

Објавено на 16.02.2020 во 14:48:32 часот | Македонија

Повеќе за ова на А1он.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет