(ВИДЕО) ЛЕЛЕ ШТО ДОЧЕКАВМЕ И УМЕРЕНИОТ КЛЕКОВСКИ БАРА МИЛОСТ ЗА МАФИЈАТА И КРИМИНАЛЦИТЕ ОД ВМРО ДПМНЕ: СДСМ ДА ИМ ПОПУШТИ НА ВМРОВЦИТЕ ЗА ЗАКОНОТ ЗА ЈО, КОМПРОМИСИТЕ СЕ ДЕЛ ОД ПОЛИТИКАТА!

Објавено на 16.02.2020 во 00:13:01 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет