(ВИДЕО) Миленко го обвини Сотир Костов дека му зел 10 илјади евра на Митко Јанчев за телевизија, и дека нит телевизија направил, нит ништо

Објавено на 08.02.2020 во 18:38:16 часот | Македонија

Линк до видеото, овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет