(ВИДЕО) НЕМАМ ВРЕМЕ ЗА ТАКВИ ГЛУПОСТИ ИМАМ МНОГУ РАБОТА - ИНЦИДЕНТ ВО СДСМ: ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ МУ ЈА ТРЕСНА ВРАТАТА ПРЕД НОС НА КОСТА ПЕТРОВ КОЈ БАРАШЕ ДА МУ ОДГОВОРИ НА 30 ПРАШАЊА!

Објавено на 07.02.2020 во 18:25:40 часот | Македонија

- Немам време за такви глупости имам многу работа! 

Му рече Шилегов на Коста Петров кој го тераше да му одговори на 30 кратки прашања!

Линк до видеото, овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет