ВЕНКО ФИЛИПЧЕ СЕКОЈ ДЕН ОТВОРА НОВА БОЛНИЦА: Денеска го отворивме комплетно реновираниот стационарен оддел со сите десет болнички соби на Клиниката за неврохирургија!

Објавено на 07.02.2020 во 14:34:55 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет