(ВИДЕО) Темелковски: Опасните хемикалии од ОХИС ќе бидат безбедно отстранети, половината веќе се однесени во странство на уништување!

Објавено на 06.02.2020 во 19:08:16 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет