БОМБА НА БОРЈАН ЈОВАНОВСКИ: ТОЈ ШТО НЕ ГЛЕДА ДЕКА ВМРО ДПМНЕ СЕ ОБИДУВА ДА ЈА СПАСИ МАФИЈАТА ИМА ПРОБЛЕМ СО ИНТЕЛИГЕНЦИЈАТА!

Објавено на 05.02.2020 во 23:46:57 часот | Македонија

- Ако некој не успева да согледа дека ВМРО ДПМНЕ игра на картата да ја спаси мафијата, тој има проблем со интелигенцијата, што да правиме да му цртаме на тој човек?!

Борјан Јовановски во Утрински Брифинг на Слободна ТВ.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет