(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО ДО МИЦКОВСКИ: Ако сте загрижени за бројчаникот на Заев, што не ја донирате партиската зграда на државата пошто е украдена од буџетот?!

Објавено на 05.02.2020 во 16:31:01 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет