(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО ДО МИЦКОВСКИ: Нели ви е страв дека народот ќе ве казни на изборите затоа што очигледно је штитите мафијата со блокирањето на законот за ЈО?!

Објавено на 05.02.2020 во 16:12:03 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет