(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО ДО МИЦКОВСКИ: Американската амбасадорка ви ги истегна ушите за изјавите за ревидирање на Преспа, ќе ја послушате ли?!

Објавено на 05.02.2020 во 16:01:27 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет