КОУЗОН: Со големо задоволство сакаме да ви ја најавиме новата сезона за најголемиот и најдобриот летен СПОРТСКО-ЕДУКАТИВЕН ДЕТСКИ КАМП ВО ЕВРОПА

Објавено на 05.02.2020 во 00:16:29 часот | Македонија

НАЈДОБРИОТ ДЕТСКИ КАМП – НАЈДОБРОТО ЗА ДЕЦАТА ОД МАКЕДОНИЈА
KOUZON CAMPS 2020 – ТРАДИЦИЈА, СИГУРНОСТ И БЕСПРЕКОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА
ОДИМЕ НА КАМП – ОДИМЕ НА МОРЕ , ЛЕТО 2020 – ГРЦИЈА

Со големо задоволство сакаме да ви ја најавиме новата сезона за најголемиот и најдобриот летен СПОРТСКО-ЕДУКАТИВЕН ДЕТСКИ КАМП ВО ЕВРОПА.

Здраво кампери и родители!!!
ФЕВРУАРУ – го прогласуваме за МЕСЕЦ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НА МЕСТО ЗА ДЕТСКИОТ КАМП НА КОУЗОН

На барање на голем дел од нашите повеќегодишни учесници, оваа година промоцијата и активностите околу пријавуањето за учество во кампот ЗАПОЧНУВААТ ТОКМУ ВО МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ.
ЕКСТРА ЦЕНА СО ПОПУСТ – ( важи за резервации во февруари ) од само 16.500 денари за 8 дневен аранжман со платен превоз во два правци

НУДИМЕ - ексклузивна можност за плаќање до 6 рати.

Смените за кои може да се пријавите се следниве :

🐟 19.06 - 26.06
🐟 26.06 - 03.07
🐟 03.07 - 10.07
🐟 10.07 - 17.07
🐟 17.07 - 24.07

ВЕ ПОКАНУВАМЕ да не контактирате што е можно поскоро од причина што бројот на местата по смени е ограничен.
За сите дополнителни информации Ве покануваме да не контактирате на 078 45 44 26 или на [email protected]

🐳 Коузон Кампс 2020 – НАЈДОБРОТО ЗА ДЕЦАТА ОД МАКЕДОНИЈА

 

 

loading...

 

Македонија

Свет